Startovka neděle - middle
Kategorie M14
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 4.70 km, převýšení 13 m, 13 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1394743 Damian Hyla 47P 0100 C 74 = 11:14:00
......................... VAK C 78 = 11:18:00
1397548 Filip Dolatowski 56P 9900 C 82 = 11:22:00
......................... VAK C 86 = 11:26:00
410349 Humlíček Tomáš SBK 0101 C 90 = 11:30:00
Kategorie M17
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 6.10 km, převýšení 13 m, 13 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 77 = 11:17:00
1397547 Artur Żebrowski 56P 9800 C 81 = 11:21:00
436938 Rychtera Ivan SMR 9800 C 85 = 11:25:00
682362 Ludvík Matyáš STB 9801 C 89 = 11:29:00
1397545 Patryk Szymczak 56P 9600 C 93 = 11:33:00
......................... VAK C 97 = 11:37:00
682625 Hlavatý Jan BUL 9800 C 101 = 11:41:00
......................... VAK C 105 = 11:45:00
424267 JAKUB JAROSZEK 42P 9800 C 109 = 11:49:00
......................... VAK C 113 = 11:53:00
Kategorie M20
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 7.90 km, převýšení 18 m, 18 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2300845 Teodor Takáč 51S 9601 C 14 = 10:14:00
607807 RADOSúAW JAROSZEK 42P 9500 C 17 = 10:17:00
2025488 Andreas Waldmann 18A 9200 C 20 = 10:20:00
446431 Pokorný Ondřej SJI 9401 C 23 = 10:23:00
......................... VAK C 26 = 10:26:00
1397549 Piotr Dolatowski 56P 9400 C 29 = 10:29:00
......................... VAK C 32 = 10:32:00
307368 Jánoška Tomáš VBA 9341 A 35 = 10:35:00
4383 Nemet Michal BOR 9705 A 38 = 10:38:00
......................... VAK C 41 = 10:41:00
Kategorie M21A
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 8.90 km, převýšení 16 m, 16 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 40 = 10:40:00
515458 Kalina Miroslav EKP 8211 A 42 = 10:42:00
436946 Klech Richard VRB 7201 C 44 = 10:44:00 neregistro
......................... VAK C 46 = 10:46:00
336798 Müller Pavel JEP 7900 A 48 = 10:48:00
9317 Fukátko Petr XPU 8503 A 50 = 10:50:00
......................... VAK C 52 = 10:52:00
886278 Pucherna Petr ZUP 8002 A 54 = 10:54:00
8253 Pařízek Petr SMR 7001 A 56 = 10:56:00
886253 Smrt Martin EKP 8431 A 58 = 10:58:00
1394740 Adrian Zimerman 47P 8100 C 60 = 11:00:00
2035155 Vítek Jan VSP 8100 A 62 = 11:02:00
......................... VAK C 64 = 11:04:00
1302790 Škoda Jakub VLI 8800 A 66 = 11:06:00
2042503 Kurz Pavel EKP 7408 A 68 = 11:08:00
7200317 Les Martin VPM 7906 A 70 = 11:10:00
......................... VAK C 72 = 11:12:00
52429 Jirka Jakub VPM 7905 A 74 = 11:14:00
8518 Rejholec Michal BOR 7412 A 76 = 11:16:00
......................... VAK C 78 = 11:18:00
897352 Jiran Václav XBM 7601 A 80 = 11:20:00
897347 Moravec Štěpán SJI 8101 A 82 = 11:22:00
51609 Zicha Jiří TZL 7733 A 84 = 11:24:00
7200339 Černý Ladislav ZUP 8200 C 86 = 11:26:00
8709 Izdný Pavel SJI 7613 A 88 = 11:28:00
49385 Kopecký Pavel VSP 7800 A 90 = 11:30:00
888617 Šňupárek Ondřej TZL 6949 A 92 = 11:32:00
......................... VAK C 94 = 11:34:00
1700079 Schwab David TBM 7401 A 96 = 11:36:00
1984420 Merenus Štěpán EKP 8401 A 98 = 11:38:00
1919191 Urban Jan SBK 7537 A 100 = 11:40:00
438621 Urban Miroslav DMS 7900 A 102 = 11:42:00
416018 Schwab Martin TBM 8101 A 104 = 11:44:00
7905090 Stachoň Zdeněk SBK 8014 A 106 = 11:46:00
8268 Hons Miši SMR 7700 A 108 = 11:48:00
8877 Honner Jaroslav VPM 7802 A 110 = 11:50:00
......................... VAK C 112 = 11:52:00
Kategorie M21B
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 8.30 km, převýšení 14 m, 14 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7800109 Hons Lukáš XPU 8005 B 21 = 10:21:00
888646 Netuka Martin SHK 7302 B 23 = 10:23:00
609906 Humlíček Aleš SBK 7539 B 25 = 10:25:00
......................... VAK C 27 = 10:27:00
2042525 Buchtík Ondřej VLI 8101 B 29 = 10:29:00
......................... VAK C 31 = 10:31:00
52363 Jiráček Josef SBK 8501 B 33 = 10:33:00
920698 Tománek Otakar VLI 8300 B 35 = 10:35:00
1007541 Sochor Jan SBK 6922 B 37 = 10:37:00
9005141 Meier Milan VLI 7301 B 39 = 10:39:00
7904 Bergl Tomáš ZUP 7800 B 41 = 10:41:00
......................... VAK C 43 = 10:43:00
416206 La Carbonara Claudio TBM 7337 B 45 = 10:45:00
......................... VAK C 47 = 10:47:00
2031357 Mikan Albert EKP 8606 B 49 = 10:49:00
......................... VAK C 51 = 10:51:00
1397550 Karol Kalsztein 56P 7400 C 53 = 10:53:00
......................... VAK C 55 = 10:55:00
Kategorie M21C
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 7.30 km, převýšení 14 m, 14 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410325 Cremaschini Gianprimo TBM 7905 C 3 = 10:03:00
53206 Šafek Jiří SBK 7621 C 5 = 10:05:00
52034 Sladký Marek PBM 8604 C 7 = 10:07:00
1976000 Pátek Richard SBK 7609 C 9 = 10:09:00
......................... VAK C 11 = 10:11:00
410339 Jágr Jaroslav SBK 7549 C 13 = 10:13:00
2019216 Keltner Marek BLI 7604 C 15 = 10:15:00
2045244 Dressler Jan SBK 7911 C 17 = 10:17:00
331259 Divila Martin TZL 7402 C 19 = 10:19:00
51936 Kulíšek Tomáš JIL 7101 C 21 = 10:21:00
2019222 Ištok Martin BLI 8001 C 23 = 10:23:00
......................... VAK C 25 = 10:25:00
7003028 Čermák Daniel EKP 7510 C 27 = 10:27:00
......................... VAK C 29 = 10:29:00
52286 Bochňák Zbyněk LOV 7600 C 31 = 10:31:00
2019231 Dzik Martin VIV 7600 C 33 = 10:33:00
......................... VAK C 35 = 10:35:00
2019217 Boček Milan TBM 9228 C 37 = 10:37:00
2051950 Ančic Ľuboš VBA 8101 C 39 = 10:39:00
1403422 Maňásek Josef 89C 7700 C 41 = 10:41:00 neregistro
303940 Červinka Jan OKP 8901 C 43 = 10:43:00 neregistro
1403430 Nedopílek David 89C 7600 C 45 = 10:45:00 neregistro
2019239 Ohera Karel BLI 7803 C 47 = 10:47:00
......................... VAK C 49 = 10:49:00
Kategorie M21E
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 10.70 km, převýšení 18 m, 18 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515439 Fajtl Jaroslav VPM 9001 E 20 = 10:20:00
9905 Drobník Michal SJC 8709 C 22 = 10:22:00
887924 Lukavec Petr SMR 7800 E 24 = 10:24:00
760226 Zajíc Josef LOV 7601 E 26 = 10:26:00
7003050 Laciga Zdeněk VSP 5200 E 28 = 10:28:00
887001 Sebastian Wojtynek 32P 2001 C 30 = 10:30:00
981824 Pucherna Eduard ZUP 7403 E 32 = 10:32:00
515121 Sommer Michael VSP 7600 A 34 = 10:34:00
680102 Haselsberger Kevin 23A 8900 C 36 = 10:36:00
7151177 Pucherna Jan ZUP 7702 E 38 = 10:38:00
888607 Pospíšek Marek* TBM 8907 E 40 = 10:40:00
9005136 Ludvík Vojtěch* STB 9301 E 42 = 10:42:00
7003030 Laciga Radek* VSP 8200 E 44 = 10:44:00
886813 Lauerman Jan* SJI 7419 E 46 = 10:46:00
920662 Hradil Jiří* TZL 8604 E 48 = 10:48:00
501884 Rygl Jaroslav* TBM 7044 E 50 = 10:50:00
887606 Stránský Vojtěch* KPY 9000 E 52 = 10:52:00
1400430 Graubner Jan* TZL 8236 E 54 = 10:54:00
995876 Svoboda Honza* SMR 7901 E 56 = 10:56:00
515062 Ševčík Martin* TBM 7632 E 58 = 10:58:00
888644 Prošek Michal SJI 7823 E 60 = 11:00:00
876001 Muller Matej VBA 9601 E 62 = 11:02:00
1006283 Hora Vojtěch VSP 8301 E 64 = 11:04:00
709792 Florian Exler 21A 2000 C 66 = 11:06:00
505096 Maciej Gromadka 32P 2000 C 68 = 11:08:00
681855 Jiran Jan PHK 7701 E 70 = 11:10:00
52548 Staněk Tomáš TSU 9403 E 72 = 11:12:00
2051943 Čully Andrej VBA 9501 E 74 = 11:14:00
897369 Bogar František BOR 8904 E 76 = 11:16:00
899162 Uhmann Petr TBM 8307 E 78 = 11:18:00
230701 Dieter Gutschi 23A 9100 C 80 = 11:20:00
897324 Mark Huster 54D 7700 C 82 = 11:22:00
688888 Rief Andreas 19A 7601 C 84 = 11:24:00
811213 Daněk Roman SBK 7541 E 86 = 11:26:00
......................... VAK C 88 = 11:28:00
......................... VAK C 90 = 11:30:00
......................... VAK C 92 = 11:32:00
......................... VAK C 94 = 11:34:00
......................... VAK C 96 = 11:36:00
......................... VAK C 98 = 11:38:00
Kategorie M40 LONG
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 8.60 km, převýšení 18 m, 18 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
553435 Kunz Martin BBM 7101 C 72 = 11:12:00
842662 Ludomir Parfianowicz 32P 2002 C 75 = 11:15:00
1396269 Antal Pálfi 23H 7200 C 78 = 11:18:00
9820 Kadaník Libor PHK 7204 C 81 = 11:21:00
8657 Argaláš Jaroslav TBM 6213 C 84 = 11:24:00
......................... VAK C 87 = 11:27:00
52559 Král Jiří TSU 5941 E 90 = 11:30:00
515455 Holík Marek TBM 6507 C 93 = 11:33:00
......................... VAK C 96 = 11:36:00
232032 Král Jan XBM 6903 C 99 = 11:39:00
1111255 Harald Männel 48D 5500 C 102 = 11:42:00
886815 Svoboda Ivan SMR 6200 A 105 = 11:45:00
......................... VAK C 108 = 11:48:00
2051543 Toloch Alexandr VIV 7000 C 111 = 11:51:00
876002 Mlynárik Peter VBA 6501 C 114 = 11:54:00
......................... VAK C 117 = 11:57:00
Kategorie M40 SHORT
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 7.00 km, převýšení 16 m, 16 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 65 = 11:05:00
......................... VAK C 68 = 11:08:00
5614 Kálmán Kinde 23H 7201 C 71 = 11:11:00
......................... VAK C 74 = 11:14:00
......................... VAK C 77 = 11:17:00
Kategorie M50
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 7.00 km, převýšení 16 m, 16 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00
53379 Vintr Ivan TZL 4501 C 4 = 10:04:00
2051944 Autrata Vlastimil RCP 6041 C 7 = 10:07:00
416743 Čully Jan VBA 5501 C 10 = 10:10:00
52021 Sladký Ivan PBM 5513 C 13 = 10:13:00
682361 Ludvík Petr STB 5701 C 16 = 10:16:00
1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 19 = 10:19:00 neregistro
307364 Jánoška Jozef RBA 5902 C 22 = 10:22:00
52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 25 = 10:25:00
887627 Fajtl Jaroslav VPM 6001 C 28 = 10:28:00
51400 Havlíček Ivo KNC 5800 C 31 = 10:31:00 neregistro
......................... VAK C 34 = 10:34:00
53260 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 37 = 10:37:00
......................... VAK C 40 = 10:40:00
889281 Marek Vladimír TSU 5700 C 43 = 10:43:00
......................... VAK C 46 = 10:46:00
416045 Nejedlý Petr TZL 5101 C 49 = 10:49:00
......................... VAK C 52 = 10:52:00
Kategorie OPEN LONG
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 9.10 km, převýšení 18 m, 18 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
Kategorie OPEN SHORT
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 5.40 km, převýšení 12 m, 12 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
Kategorie W14
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 4.20 km, převýšení 10 m, 10 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00
......................... VAK C 5 = 10:05:00
1392586 Paulina Gala 47P 9900 C 8 = 10:08:00
......................... VAK C 11 = 10:11:00
......................... VAK C 14 = 10:14:00
Kategorie W17
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 5.60 km, převýšení 12 m, 12 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
426376 Pilná Bára VRL 0052 C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 3 = 10:03:00
889673 Martyna Lamorska 14P 9600 C 6 = 10:06:00
......................... VAK C 9 = 10:09:00
2051481 Kohoutová Barbora BOR 9850 C 12 = 10:12:00
......................... VAK C 15 = 10:15:00
1392578 Aleksandra Szymainda 47P 9600 C 18 = 10:18:00
1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 C 21 = 10:21:00 neregistro
2051536 Kameníková Andrea BOR 9751 A 24 = 10:24:00
1397543 Agnieszka Lisewska 56P 9850 C 27 = 10:27:00
Kategorie W20
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 6.70 km, převýšení 15 m, 15 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 50 = 10:50:00
8216 Dašková Kateřina DMS 9450 C 53 = 10:53:00 neregistro
......................... VAK C 56 = 10:56:00
230707 Vanda Kinde 23H 9450 C 59 = 10:59:00
......................... VAK C 62 = 11:02:00
Kategorie W21A
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 6.60 km, převýšení 13 m, 13 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8269 Honsová Lenka SMR 7750 A 1 = 10:01:00
899160 Ryšavá Vendula ZUP 8151 A 3 = 10:03:00
7906090 Stachoňová Barbara SBK 8451 A 5 = 10:05:00
886266 Havlíčková Markéta VPM 8494 A 7 = 10:07:00
53878 Divilová Lenka TZL 7400 A 9 = 10:09:00
219251 Daňková Veronika SBK 8151 A 11 = 10:11:00
9000007 Kolínová Kristýna EKP 8450 C 13 = 10:13:00 neregistro
......................... VAK C 15 = 10:15:00
1985526 Beržinská Soňa SBK 8554 A 17 = 10:17:00
51217 Zápotocká Anna VLI 7250 A 19 = 10:19:00
887919 Karochová Simona DKP 8853 C 21 = 10:21:00 neregistro
......................... VAK C 23 = 10:23:00
52217 Honnerová Blanka VPM 8051 A 25 = 10:25:00
......................... VAK C 27 = 10:27:00
52019 Uhnavá Markéta SBK 8485 A 29 = 10:29:00
......................... VAK C 31 = 10:31:00
888620 Jandová Diana CHT 9151 A 33 = 10:33:00
52076 Humlíčková Kateřina SBK 7664 A 35 = 10:35:00
53227 Ryglová Kateřina TBM 7372 A 37 = 10:37:00
7003008 Kubínová Veronika SKV 9752 A 39 = 10:39:00
920679 Csakvaryová Lenka SBK 8383 A 41 = 10:41:00
52283 Gajdová Kristina HSU 7750 A 43 = 10:43:00
1234321 Jiráčková Jana SBK 8661 A 45 = 10:45:00
416122 Khulová Petra VPM 8450 A 47 = 10:47:00
9398 Salingerová Anna ZUP 7750 A 49 = 10:49:00
8265 Kalošová TerKa SMR 8950 A 51 = 10:51:00
2035150 Pajerová Ivana EKP 9051 A 53 = 10:53:00
51843 Puchernová Veronika ZUP 7450 A 55 = 10:55:00
434824 Tučková Dagmar EKP 8653 A 57 = 10:57:00
......................... VAK C 59 = 10:59:00
886276 Jeníčková Radka ZUP 8759 A 61 = 11:01:00
53205 Jágrová Vlasta SBK 7789 A 63 = 11:03:00
......................... VAK C 65 = 11:05:00
Kategorie W21B
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 6.10 km, převýšení 13 m, 13 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 59 = 10:59:00
53273 Schwabová Kateřina TBM 7371 B 61 = 11:01:00
51841 Berglová Lucie ZUP 8250 B 63 = 11:03:00
53284 Čechová Marcela TBM 7659 B 65 = 11:05:00
52952 Zajícová Petra LOV 7351 B 67 = 11:07:00
51659 Ježková Klára VSP 8455 C 69 = 11:09:00
? Trubáková Zuzana BLI 8051 B 71 = 11:11:00
307454 Čully Katharina VBA 9251 C 73 = 11:13:00
? Svatošová Kateřina EKP 8461 B 75 = 11:15:00
52865 Křístková Veronika SBK 8379 C 77 = 11:17:00
2011792 Michálková Alice VIV 7650 C 79 = 11:19:00
887616 Hladká Jana VPM 8850 C 81 = 11:21:00 neregistro
889271 Marková Alena TSU 9050 C 83 = 11:23:00
......................... VAK C 85 = 11:25:00
426331 Honsová Petra XPU 8252 B 87 = 11:27:00
Kategorie W21E
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 7.00 km, převýšení 16 m, 16 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7177777 Gigon Michaela TBM 7753 E 22 = 10:22:00
7518567 Puchernová Zuzana ZUP 8451 E 24 = 10:24:00
2011851 Seifertová Magda VSP 9150 E 26 = 10:26:00
888650 Jiranová Kateřina PHK 8359 E 28 = 10:28:00
887935 Nováková Kateřina OKP 9450 E 30 = 10:30:00
887608 Lacigová Michaela VSP 8152 E 32 = 10:32:00
888629 Březinová Marie* TSU 9191 E 34 = 10:34:00
2008512 Fajtová Stanislava* VBA 8454 E 36 = 10:36:00
515049 La Carbonara Hana* TBM 7652 E 38 = 10:38:00
920678 Staňková Štěpánka* TSU 8992 E 40 = 10:40:00
920677 Tichovská Martina* VSP 8650 E 42 = 10:42:00
52414 Skácelová Naděžda* TSU 8889 E 44 = 10:44:00
995896 Paulíčková Renata* SJI 8057 E 46 = 10:46:00
8905 Tomečková Zuzana* TSU 8279 E 48 = 10:48:00
416287 Prchalová Ivana SMR 8754 E 50 = 10:50:00
2020701 Tyszová Natália LDC 8850 E 52 = 10:52:00
1436949 Haltof Ewa LOV 9499 E 54 = 10:54:00
515409 Kalinová Markéta EKP 8259 E 56 = 10:56:00
2016319 Anna Kaminska 32P 2050 C 58 = 10:58:00
......................... VAK C 60 = 11:00:00
......................... VAK C 62 = 11:02:00
......................... VAK C 64 = 11:04:00
......................... VAK C 66 = 11:06:00
......................... VAK C 68 = 11:08:00
......................... VAK C 70 = 11:10:00
Kategorie W40
11.08.2013 Český pohár MTBO
- startovní listina
délka trati 5.60 km, převýšení 12 m, 12 kontrol tištěno 08.08.2013 23:26
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682366 Abelová Ivana STB 6798 C 39 = 10:39:00
232639 Pilná Libuše VRL 7153 C 42 = 10:42:00
8924 Hančíková Michaela TZL 6559 C 45 = 10:45:00
......................... VAK C 48 = 10:48:00
1007552 Rychterová Dana SMR 6950 C 51 = 10:51:00
6028 Andrea Kröber 48D 6550 C 54 = 10:54:00
2051490 Rejholcová Andrea BOR 6951 E 57 = 10:57:00
......................... VAK C 60 = 11:00:00
887151 Maliňáková Eva KVS 6551 C 63 = 11:03:00 neregistro
......................... VAK C 66 = 11:06:00